Eva Longoria

5. září 2009 v 18:13 | Eliška |  Zoufalé manželky
Eva hraje zofalou manželku Gabriellu Solissovou.
Gabrielle Solisová je bývalá modelka, která vyměnila svůj vzrušující život za manželství s vlivným podnikatelem Carlosem. Carlos byl velmi zaneprázdněný a Gabrielle věnoval jen velmi málo času a předměstí Gabi shledala jako nudné a tak dospěla k názoru, že jejímu životu něco chybí. Ve snaze okořenit si svůj život si začala Gabrielle tajný románek se svým nezletilým zahradníkem Johnem.
Carlos šel do věžení a ztratil svůj majetek a Gabrielle byla donucena vzít pro ni podřadné práce. Nakonec se pár rozešel a né zrovna v dobrém. Veškerá nenávist ale vyprchala když Gabrielle zjistila, že si ji její nový přítel, kandidát na starosty Fairview Victor Lang vzal jen proto, aby si získal hlasy Latinských Američanů. Láska mezi Carlosem a Gabi znovu ožila, ale čekala ji těžká zkouška - Carlos totiž oslepl.
Gabrielle souhlasila s tím, že si Carlose znovu vezme a to i přes to, že jeho oslepnutí nebude jen dočasné, jak očekávali. Po 5 letech a 2 nečekaných dětech si Gabrielle připadala jako kus roztřepaného hadru. Zato Carlos získal zpět zrak a na naléhání Gabrielle vzal lukrativní práci. Solisovi začali opět žít život na vysoké noze. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog?

Úžasný 23.9% (38)
Super 15.7% (25)
Docela hezký 17.6% (28)
Ujde 12.6% (20)
Není podle mého vkusu 18.2% (29)
Příšerný 11.9% (19)

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 5. září 2009 v 20:00 | Reagovat

Líbí se mi Gabriellin život, barák, auto :D
Je to má druhá nejoblíbenější postava v Zoufalkách (po Bree :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama