Felicity Huffman

5. září 2009 v 18:27 | Eliška |  Zoufalé manželky
Felicity Huffman hrajeLynette Scavovou. Lynette Scavová je žena, která má svou rodinu ráda ale i přes to, pro ni práce a kariéra v reklamní agentuře dost znamenají. O to víc nepříjemný je pro Lynette fakt, že se z ní pomalu ale jistě stává více hospodyně a žena v domácnosti než kariéristka. Nemalou zásluhu na této skutečnosti mělo také to, že Lynette porodila 4 děti během pouhých 6-ti let. Lynette pomalu získává pověst nejvíce nejzvladatelných dětí v celé Wisteria Lane. Lynette se ráda vměšuje do životů ostatních, což často vede ke katastrofám.
Když dostal její manžel Tom nutknání otevřít si pizzerii, Lynette zahodila svůj firemní oblek a začala pracovat v této pizzerii po boku svého muže. Zde se také seznámila a později i flirtovala s šikovným a pohledným kuchařem Italského původu Rickem.
Lynette si zkrátka umí poradit téměř s jakoukoliv tragédií, které potká její rodinu. Ať už jde o ztrátu jejich domu, nebo krachující rodinnou pizzerii, můžete si být jistí, že Lynette problém nakonec vyřeší a udrží Scavovic rodinu pohromadě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog?

Úžasný 23.9% (38)
Super 15.7% (25)
Docela hezký 17.6% (28)
Ujde 12.6% (20)
Není podle mého vkusu 18.2% (29)
Příšerný 11.9% (19)

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 5. září 2009 v 19:57 | Reagovat

Lynette je má nejneoblíbenější postava tam :D Chápu, že tam musí být, aby se s ní hodně žen mohlo porovnat, ale pro mě jako puberťáka je nezajímavá.

2 Eliška Eliška | 5. září 2009 v 21:14 | Reagovat

Já mám nejneraději Edie, ale Lynette taky není nějak extra sympatická.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama