Marcia Cross

5. září 2009 v 18:33 | Eliška |  Zoufalé manželky

Marcia Cross hraje Bree Hodgeovou.
Bree Hodgeová je vzorem domácí hospodyně, matky a manželky. Svou ledovou tvář zahazuje opravdu málokdy. Svou lidskou citovou tvář ukázala například když zemřel její manžel Rex, jež se stal objetí jejich bláznivého lékarníka George posedlého Bree. Georgova posedlost Bree se dále stupňovala. Naštěstí má Bree tak trošku intrikánského syna Andrewa, který Bree pomohl ukázat Georgeovu pravou tvář a dostat se z lékárníkových spárů.
Kromě této chvályhodné pomoci přinesl Andrew své matce také spoustu trápení a zoufalství. Jednou z nehorších věcí bylo, když Andrew odhalil, že je gej. To bylo pro Bree, známou to perfekcionalistku, opravdu velké a hořké sousto. Jejich vzájemné spory vyvrcholily, když Bree vzala Andrewa, odvezla jej daleko od Wisteria Lane a poté mu sdělila, že už s ním nemůže dál žít. Po nějaké době se usmířili a Andrew se vrátil domů. Ani s Danielle to Bree neměla lehké. Jednou přišla Danielle s tím, že je těhotná. To bylo pro Bree, přesvědčenou presbyteriánku, zcela nepřípustné a tak ukryla Danielle do Švýcarska na faru, kde po 9 pro Danielle velmi nudných měsích porodila syna. Mezi tím ve Wisteria Lane předstírala Bree těhotenství. Po návratu Danielle se Hodgeovi rozhodli, že budou dítě vydávat za Breeino.
Ve Wisteria Lane je Bree známá především jako vynikající kuchařka ale také zahradnice. Její koláč a Mafiny jsou vyhlášené po celém předměstí a nechybí na žádně větší oslavě. Její skvělé kuchařské dovednosti se projevily také v její kuchařce, díky které se stala slavnou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog?

Úžasný 23.9% (38)
Super 15.7% (25)
Docela hezký 17.6% (28)
Ujde 12.6% (20)
Není podle mého vkusu 18.2% (29)
Příšerný 11.9% (19)

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 5. září 2009 v 19:55 | Reagovat

Bree mám nejradši :) Je tak fantastická puntičkářka :D vše musí být perfektní prostě :)
Neumím si představit Bree v podobě jiné herečky. Marcia je famózní! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama