Nicollette Sheridan

5. září 2009 v 18:41 | Eliška |  Zoufalé manželky
Nicollette Sheridan hraje Edie Brittovou.
Edie Brittová je realitní agentka, na Wisteria Lane je ale známá hlavně jako coura. Kdykoliv se na předměstí objeví nový muž, je dost pravděpodobné, že brzy stane Ediinou kořistí. Intriky, podrazy a špinavosti, to jsou věci, které Edie rozhodně nejsou cizí a možná právě proto jsou její vztahy s ostatními kamarádkami tolik komplikované a ledové.
Edie je velkou rivalkou Susan Mayerové. Jejich soupeření vyústí, když Susan nechtěně zapálí Ediin dům. To ale není zdaleka všechno. Ještě větší bitva se strhne o nového muže v ulici, pohledného instalatéra Mika Delfina. Edie ale nakonec zjistí, že prohrála a ztratí o Mika zájem. To by ale nebyla Edie, aby se nezapoměla pomstít. Edie totiž ve snaze pomstít se Susan začne chodit se Susaniným bývalým mužem, právníkem Karlem a nakonec i s nově svobodným Carlosem Solisem. Ani s Carlosem jí to ale neklape jak by si asi přála a Carlos se jí po nějaké době začne snažit zbavit. To je ale pro Edie nemyslitelné, neboť v Carlosovi konečně našla muže, se kterým by chtěla začít žít rodinný život. Začína tedy boj o udržení Carlose, ve kterém jej nepříjemně vydírá a dokonce i finguje sebevraždu. I přes její snahy se Carlos nakonec vrátí ke Gabrielle.
Edie měla vždy zvláštní schopnost odhalovat šokující tajemství, když ale její pokus vydírat Bree skončí zvláště šťavnatým neúspěchem, rozhodne se Edie opustit Wisteria Lane. Její bývalí sousedé nemohli být více překvapeni když viděli Edie, jak se vítězně vrací do Wisteria Lane pyšníc se novým manželem. Ale Dave Williams by se mohl nakonec ukázat víc podlým a zlým člověkem, než samotná Edie…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 5. září 2009 v 19:53 | Reagovat

mohla by být fajn, ale kazí ji dabing.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama